Bahçe Kapıları

SÜRGÜLÜ FERFORJE BAHÇE KAPILARI

Ferforje sürgülü bahçe kapıları modellerimiz tabir i diğerle demir sürgülü bahçe kapıları yelpazemiz oldukça geniştir. Firmamız yılların bilgi birikimi ve ustalarımızın engin model bilgisi özelliklerinden dolayı süreç içerisinde envai çeşit modeli kataloğuna katmıştır. Bu süreç birikerek ilerlediğinden öyle biri iki yıllık firmaların kısa sürede vakıf olabilecekleri bir model repertuvarı değildir. Hadi diyelim her bir nüansında alın terimiz olan bu özgün modelleri bir şekilde arşivlerine eklediler, ya tecrübe ne olacak? Firmamız kataloğunda üretmediği hiçbir modeli barındırmaz. Kataloglarımız tamamıyla referanslarımızdan yani bizatihi imalatını gerçekleştirdiğimiz bahçe kapılarından oluşur. 

Sürgülü ferforje bahçe kapıları seçeneklerimiz bizlerin bilhassa ihtisas alanlarının içerisinde olur. Bahçe kapılarımız ya çift kanatlıdır ya da sürgülüdür. Sürgülü modellerimizin avantajlarını, bahçenizi daraltmaması ve motifin kapıda ki bütünlüğünün bozulmaması olarak belirtebiliriz. Sade bütünsel şıklığı seven kişiler genellikle bahçe kapılarında sürgülü modelleri tercih ederler.

 

DEMİR BAHÇE KAPILARI - BAHÇE GİRİŞ KAPISI

 

CAMLI FERFORJE BAHÇE KAPILARI

Camlı bahçe kapısı modellerimiz sürgülü modellere de çift kanatlı bahçe kapılarında da kullanılabilir. Cam, ferforjeyle bahçe kapılarında çeşitli biçimlerde kombin yapılabilir. Bahçe kapılarınızın bahçe içini göstermelerini istiyorsanız normal şeffaf cam kullanılmalıdır. Fakat bahçenizin mahremiyet alanını muhafaza etmek isterseniz buğulu cam kullanmanız daha yerinde olur. Buğulu camın içeriyi göstermemesi özelliğinden dolayı bahçenizde çok daha rahat hareket etmiş ve mahremiyet alnınızı muhafaza etmiş olursunuz. Bahçe korkulukları da buğulu camdan aynı modelden yaptırırsanız çok bütünleyici bir görselle evinizin değerine değer katmış olursunuz. Üstelik ferforje camlı bahçe kapısı fiyatları piyasadaki fiyatlara göre oldukça makuldür. Bundaki en temel sebep yılların firması olmamız ve cam alımlarımız hem kaliteli hem de uygun fiyatlara alabilmemizdir. Yıllardır süregelen ticari hukukumuzun ham madde satıcılarıyla artık dostluk noktasına ulaşması, müşterilerimize uygun fiyatlı ferforje bahçe kapıları olarak yansıyor. Biz de müşterilerimizin hem kesesini, hem de göz zevklerini korumuş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

 

 AHŞAP FERFORJE BAHÇE KAPILARI

Ahşap ferforje bahçe kapıları modellerimiz daha çok bahçelerine otantik ve doğal bir hava kazandırmak isteyen müşterilerimizin tercihi oluyor. Zira ahşabın tabiata uyumu ve el değmemiş çok fazla işlenmemişlik hissi doğayla iç içe olan evler için mükemmel bir tercih oluyor. Bir düşünün bir dağ evinde ya da doğayla iç içe olan bir yazlıkta evinizin bahçesinin korkuluklarında ve bahçe kapısında ahşabın hakim olduğunu… Yıl boyunca şehrin gri renginden kaçamamış, betonlar siyah renkler, camlar, parlayan yer döşemeleri arasında sıkışıp kalmış bir ruh mutlaka bir noktadan sonra bu tek düzelikten bunalır. Bu sebeple insanlar özel mülklerinde ya da yazlıklarında doğayla iç içe olmak, toprağa basmak ve ahşaba dokunmak ister. Firma olarak evlerinizi en doğal şekliyle muhafaza edip, ahşap ferforje bahçe kapılarıyla taçlandırır. Ahşabın ferforjeyle olan uyumu evinize doğallığı getirirken, sizleri de tek düzelikten kurtarmış ve huzurlu bir yaşam alanına kavuşturmuş olur.

 

DESENLİ VİLLA BAHÇE KAPILARI

 

  FERFORJE BAHÇE KAPILARI - BAHÇE KAPISI MODELLERİ

  

VİLLA BAHÇE GİRİŞ KAPILARI

 

SİYAH DEMİR BAHÇE GİRİŞ KAPISI - BAHÇE KAPILARI 

 

AŞAĞIDAKİ VİDEODA EN GÜZEL BAHÇE KAPILARI MIZDAN BİR SEÇKİ HAZIRLADIK. DİLERSENİZ FİKİR OLMASI İÇİN İZLEYEBİLİRSİNİZ 

 


0,