VİLLA GİRİŞ KAPISI MODELLERİ - VİLLA KAPISI

Villa Kapısı Modelleri 

Kişiye Özel El İşçiliği 

Villa kapıları, son zamanların trend renkleri ve tasarım figürleri ile hazırlanmaya devam ettiği takdirde, ortaya tam bir tasarım harikası çıkması mümkün olacaktır. Bununla beraber, tasarımların; profesyonel mobilyacılar tarafından gerçekleştirilmeye devam etmesi de çok önemli bir seçenek olacaktır. Villa kapısı tasarımında kullanılmaya devam eden renklerin ve figürlerin yapısı çok önemlidir. Bu konuda, titiz bir çalışmanın sürdürülmeye devam etmesi hem kaliteli hem de gösterişli kapıların ortaya çıkmasını mümkün kılacaktır. Hem dış hem de iç kısımda kullanılmaya devam eden villa kapıları, birden fazla modelde ön plana çıkarılabildiği için; tasarımların müşterilerin isteği doğrultusunda gerçekleştirildiği de verilen bilgiler arasında yer almaktadır. Bununla beraber, hazır kapılarda; isteğe bağlı değişikliklerin yapıldığı da verilen bilgiler arasındadır.

Villa Kapısı Teknik Özellikleri Nedir?

Villa giriş kapıları`nın özellikleri, oldukça farklı özelliklere sahiptir. Ancak bu özelliklerin içerisinde, en önemli olan husus; hiç kuşkusuz, kapıların güvenli olmasıdır. Bu nedenle, kullanılan materyallerin ön plana çıkmaya devam ettiği de verilen bilgiler arasında yer alır. Aynı zamanda, villa kapılarının; tasarım konusunda tecrübe edinmiş kişiler tarafından hazırlanması da çok önemlidir. Villa kapısı yaptıracak olan kişilerin tasarımlarda ve ürün yapısında dikkat etmesi gereken bazı özellikler ise, şu şekilde sıralanmaktadır;

  • Villa kapılarının kalınlığı yaklaşık olarak 3-3.5 mm olarak bilinmektedir. Bu sayede, ses ve dış etkenlerden etkilenmesi de kesinlikle mümkün değildir. Bu sayede, kişilerin huzurlu ve özel alanında kolaylıkla vakit geçirmesi de mümkün olacaktır.
  • Villa kapısı camları sabit motifler aracılığıyla yapılmaktadır. Bu durum ise, temizlik kolaylığı sağlamaya devam etmektedir.
  • Villa kapıları tasarlanırken, dış yapıda metal kullanımına başvurulurken; iç kısımda ahşapın kullanılması da mümkün olacaktır.
  • Villa kapıları hazırlanırken, çok fazla renk uygulaması yapılması tavsiye edilmemektedir. Bu nedenle, tasarımların tek renk figürlü olarak hazırlanması daha sık tercih edilmektedir.
  • Villa kapıları yapılırken mm ayarlarına dikkat edilmesi çok önemlidir. Aksi takdirde, monteleme aşamasında çeşitli sorunların çıkması mümkündür.

Yukarıda verilen özelliklerin dikkate alınması ve villa kapısı tasarımlarının bu doğrultuda gerçekleştirilmesi çok önemlidir. Firmamız, uzun zamandır mobilya tasarımı konusunda ön plana çıkmaya devam ettiği için; villa kapılarını hazırlarken, gerek kullanılan malzemelere gerekse tasarım seçeneklerine karşı oldukça özverili bir tutum sergilemeye devam edecektir. Bu durum ise, uzun süre kullanıma açık olan ürünlerin ortaya çıkmasına yardımcı olacaktır.

Ferforje Villa Kapısı Tasarımı Üretim Aşaması

Villa kapısı tasarımı yapılırken dikkat edilmesi gerekenler ve ürünlerin yapım aşaması söz konusu olduğu zaman, uyum sağlanması gereken birçok farklı husus göz önüne gelmektedir. Villa kapısı tasarımları yapılırken; konseptlerin belirlenmesi ve bu doğrultuda hareket edilmesi çok önemlidir. Bu anlamda en sık tercih edilen tasarım alternatiflerinden bir tanesi, hiç kuşkusuz; vintage modellerdir. Özellikle de villa girişlerinde, gösterişli kapıların yanı sıra vintage kapı tasarımlarının da göz alıcı yapıya sahip olduğu bilinmektedir. Firmamız, vintage kapı tasarımı uygulamaları yapmaya devam ederken, iç yapıda herhangi bir değişiklik yapmamakla birlikte; dış tasarımı değiştirmeye yönelik çalışmalar sergilemektedir. Bu durum ise, ortaya muhteşem bir tasarım çıkmasına olanak tanımıştır.

Villa Kapılarının Hazırlanma Süresi

Villa kapıları için hazırlanma süresi, ürünlerin yapımında kullanılmaya devam eden malzemelerin yanı sıra büyüklüğü ile de doğru orantılı olacaktır. Bazı villa kapılarının giriş kısmı çok geniş olsa da bazı girişlerde alanın çok dar olduğu ve mm baz alınarak, tasarımların uygulanması gerektiği de bilinmektedir. Bu durum ise, tasarım aşamasındaki zaman diliminin artış göstermesine sebebiyet verebilir. Firmamız, güvenli kapı sistemler ile ön plana çıkmaya devam ettiği için; hem kapı boyutları hem de içeriğinde kullandığı malzemeler sayesinde, muhteşem bir villa kapısının ortaya çıkmasına olanak tanıyacaktır.

 

 

 

 

 

 

VİLLA GİRİŞ KAPISI MODELLERİ - VİLLA KAPISI

VİLLA GİRİŞ KAPISI MODELLERİ - VİLLA KAPISI - VİLLA KAPI MODELLERİ

Yorumlar
Yorum yaz