Bahçe Korkuluğu

Bahçe Korkuluğu

Bahçe korkuluğu, son derece şık ve zarif modelleri bulunan işlevsel bir ferforje korkuluk ürünüdür. Pek çok farklı mekânda hemen hemen aynı amaçlar doğrultusunda kullanılan bu korkuluk halk arasında duvar korkuluk olarak da anılmaktadır.

Bahçeleri bir çit misali çevreleyen bu ürünler, pek çok farklı fiyat seçeneği ile alıcıya kolay sahip olma imkânı sunar. Yani, böyle bir korkuluk çeşidi edinmek için illa ki yüksek miktarlarda paranız olmasına gerek yoktur. Seçeceğiniz modelin daha az işlemeli olması, daha ufak ebatlarda olması ya da sahip olduğu mekanizmanın az miktarda olması maliyeti düşüreceği için satış fiyatı da daha uygun fiyatlı olacaktır.

Ferforje Bahçe Korkuluğu Modelleri Nelerdir?

Ferforje bahçe korkuluğu modelleri; hemen hemen herkese hitap eden çeşitlilikte üretilmektedir. Bu bağlamda tıpkı merdiven korkuluk ya da balkon korkuluk ve pencere korkulukta da olduğu gibi satın alınmadan önce yalnızca göze hoş gelmesine göre değil; ihtiyaç ve beklentilere göre seçilmelidir. Aksi takdirde üründen beklediğiniz randımanı almazsınız.

Peki, gelelim modellerine;

1)      İşlemeli Ferforje Bahçe Korkuluğu

2)      Sade Ferforje Bahçe Korkuluğu

3)      Altın ya da Gümüş Yaldızlı / Varaklı Ferforje Bahçe Korkuluğu

4)      Klasik Ferforje Bahçe Korkuluğu

5)      Modern Ferforje Bahçe Korkuluğu

6)      Akordeon Ferforje Bahçe Korkuluğu

Köksal Ferforje’nin Tasarım Alanındaki Farkı: Demir Bahçe Korkuluğu

Bilinen ve güvenilir bir firma size daima korkuluk alanında ya da villa, bina, apartman gibi demir kapılarda size en doğru yolu gösterecektir. Sizin ihtiyaçlarınızı öğrenerek sizin için en uygun modeli, çeşidi bulacaktır.

Köksal Ferforje’de müşteri memnuniyetini önceliğine aldığı için bu çeşit unsurlara hayli önem vermektedir. Ayrıca usta imalat çalışanlarını ve alanında yetişmiş başarılı tasarımcıları da bu süreçte aktif rol oynamaktadır.

0,