Pencere korkuluk modelleri kullanım oranı artmış olması çözümü üretimde atölyelerden çıkarak fabrikaya geçişleri artırmıştır. Tüm müşteriler için aynı yanıtı verebilmek adına gereklilik haline gelmiş zamanla kadrolar tamamen usta kişilerden oluşmaya başlamıştır. Yıllar vermiş olduğu tecrübe ile birlikte kusursuz üretimin adresi haline gelmiş Köksal Ferforje modelleri bu şekilde imalatını gerçekleştirmektedir.

Ferforje Pencere Korkuluk Modelleri

BALKON KORKULUK MODELLERİ - BALKON KORKULUKLARI - BALKON KORKULUĞU - LAZER KESİM BALKON KORKULUKLARI

Ferforje pencere korkuluk modelleri için başlangıç ve miladı diyebiliriz. İlk kuruluşlarından itibaren ana maddesi demir olan pencerenin işlenmesi sonucu demir ferforjeye dönüşmektedir. Yani dövülerek işlenme sanatı ferforje olarak adlandırılır. 

Kullanımları sonradan çıkma yan ürünlere oranla senelik neredeyse asırlık modelleri oluşturmaktadır. Amaçları ve kullanım alanları çeşitli olmakla birlikte neredeyse fabrika ve otel alanlarınında vazgeçilmek güvenlik sistemleri kapsamına girmektedirler. Çift kanat pencerenin sağ ve sol alanını asla yapısını bozmadan kaplar ve buradaki ürünü en dekoratif ve güçlü şekli ile oluşturur. Bunların yanı sıra ferforje korkuluk pencere demirleri için söylenecek özellikler bulunuyor. Bunlar için bizleri arayabilirsiniz.

Diğer detaylardan yüzeysel olarak bahsedeceğiz.

Ferforje Pencere Korkulukları Fiyatları

BALKON KORKULUK MODELLERİ - BALKON KORKULUKLARI - BALKON KORKULUĞU - LAZER KESİM BALKON KORKULUKLARI

Demir korkuluk üretimi eski bir uğraşı alanı olduğundan bahsetmiştir.Ferforje hakkında geniş bir tarih bilgisi vermiştik ona buradan ulaşabilirsiniz.

Sırada ise bu ferforje olarak bahsettiğimiz demirin maliyeti nasıl belirleniyor ve ücretleri nelerdir onlara değinmeye. Demir korkuluk yıllardır profil demir fiyatı üzerinden hesaplanır. Öncelikle ölçüleri alınan evin kabaca ne kadar demir kullanacağı hesaplanırken, motif ve desen gibi isteklerine bağlı olarak bu demir üzerinden ücretleri artılır veya azaltılır şeklinde devam eder. 

BALKON KORKULUK MODELLERİ - BALKON KORKULUKLARI - BALKON KORKULUĞU - LAZER KESİM BALKON KORKULUKLARI

Örneğin Model-1 ürün için düz bir motif ve metrekaresi 02,34 TL olan bir ürün seçti iseniz mutlaka motif düz hesabın üzerine eklenecek, hatta boya çalışmalarıda dahil edilecektir. Ancak ortalama olarak bir pencere korkuluk fiyatı 300 TL gibi rakamlara denk gelir proje ve cama göre değişir. 

Sizler de pencere korkulukları ferforje ile yaptırmak demir korkuluğu yapınızda görmek istiyorsanız bizleri mutlaka arayın. Ferforje modelleri en iyi şekilde sizlere özel tasarlayalım. Köksallar olarak mobilya ve dekorasyonun tek ve doğru adresiyiz.