Apartman Kapı Modelleri

Apartman Kapı Modelleri

Apartman kapı modellerinde sıklıkla tercih edilen bir model varsa o da hiç şüphesiz ki aynalı modellerdir. Demir işlemelerinin arkasına gizlenmiş aynalar ile ferah bir görünüm yakalayan bu apartman kapıları müşterinin arzusuna göre bütünüyle boydan boya ya da yarı altı / yarı üst bölmelerinde kullanılabilir.

Apartman kapı modelleri, aynalı bir tasarıma sahip olsa da her kapıda aynı tarz ayna kullanılmaz. Müşterinin isteğine göre şekillenen bu kapı modelleri, arzuya göre siyah karartmalı, sarı karartmalı ve bir yüzü cam bir yüzü ayna olmak üzere gün ışığına göre yön değiştiren özel filtrelerden meydana getirilebilir. Müşterinin beklenti ve bütçesine göre değişen bu ayna çeşitleri, kapıda yakalanmak istene hava ve apartmanın genel tarzına uygun olarak da değişkenlik gösterebilir.

Aynalı apartman kapısı modelleri, bakanın zihninde bir ferahlık algısı yaratır. Dar ve göze hoş gelmeyen eski binalarda tercih edildiği takdirde bu apartman kapıları görüntüyü modernleştirerek daha temiz ve daha ferah bir görüntü ortaya çıkartır.

Apartman Kapı Modellerinde Fiyatlar Nelerdir ve Neye Göre Değişkenlik Gösterir?

Ferforje apartman kapı modellerinde fiyatlar pek çok unsura bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Öncelikli olarak kapının hangi sezon ürünü olduğu kapı fiyatlarında oldukça büyük önem teşkil etmektedir. Yeni sezon ürünü apartman kapısı modelleri genellikle eski sezon ürünlere nazaran bir nebze daha yüksek fiyatlarla karşımıza çıkar. Aynı zamanda apartman kapı modelinin ne denli bir yoğunlukta işleme içerdiği, kullanılan malzeme ve malzemenin miktarı, kapının en ve boyu gibi boyut ölçüleri, kapının özel ya da standart bir tasarım ürünü olması apartman kapı modeli fiyatlarını doğrudan etkilemektedir. Değişen enflasyona göre artış ya da düşüş de gösteren kapı fiyatları kullanım süresi baz alındığında aslında sudan ucuzdur desek yeri.

0,