Apartman Kapısı

Ferforje apartman kapıları, apartman girişlerine yerleştirilen proje bazlı ya da model kataloğundan tercih edilebilen kapı modelleridir. Özellikle şehir hayatının içinde apartman kapıları çok çabuk yıpranmaktadır. Bu nedenle dayanıklı ve kullanışlı ürün perspektifi asıl olarak apartman kapılarında tercih edilmelidir. Her hava koşuluna dayanıklı, deforme olmayacak ve sağlam ürün ihtiyacı tam olarak apartman kapıları için geçerlidir. Apartman kapısı modelleri önce kaliteli sonra da kullanışlı ürünler olmalıdır ki, uzun ömürlü olsunlar.

Ferforje apartman kapısı modelleri, apartmanlarda güvenliğin ilk adımıdır. Apartman kapı modeli ne kadar sağlam ve dayanıklı olursa o kadar çok tercih sebebidir. Genellikle öncelik ne kadar kullanışlı ve ne kadar sağlam olduğu sorusu sorularak model seçimine gidilmelidir. Ferforje apartman kapılarında ilk adım olan güvenliği ürün açısından yüksek standartlarda tercih ettiyseniz apartman kapınızı ferforje olarak tercih ettiniz demektir. Köksallar farkıyla ferforje kapı modellerine sahip olmak demek kaliteli ve uzun ömürlü bir apartman kapısı modeli tercih etmiş olmak demektir.

 

KLASİK MODELLERDEN, MODERN VE ZARİF MODELLERE

Apartman kapılarında güvenlik şıkkını aştık ve seçtiysek, müşterilerimizin ikinci olarak yönlendirileceği konu da elbette ki apartman modeline uygun bir apartman kapı modeli tercih etmek olacaktır. Apartman kapıları eskiden tek tip demir döküm kapı modelleriyle tasarlanmakta ve üretilmekteydi. Fazla seçenek bulunmadığı için altı demir ve üstü parmaklık kapı modelinin parmaklık kısmına cam yerleştirilirdi. Bu ürün modelleri bir dönem her apartman kapısının girişlerinde yer almıştır. Ancak şimdi apartman kapı modelleri binlerce model ve motiften oluşmaktadır.

Bu apartman kapı modellerine son yıllarda megafonlu apartman kapısı, şifreli apartman kapısı, parolalı apartman kapısı, alarmlı apartman kapısı, otomatik apartman kapısı gibi birçok model ve özellik eklenmiştir. Eklenen bu özelliklerle beraber apartman kapıları farklı bir yöne gitmiştir. Ferforje apartman kapı modelleri sağlam ve kullanışlı tavrından ödün vermeden ve birçok özelliği bünyesinde barındırarak modern modellerden şık modellere, sade ve klasik modellerden lüks modellere kadar bir çok modelde üretilmekte ve her alıcının ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Büyüklükleri apartmanın giriş ölçülerine göre tasarlanarak yapılmakta, ağırlık ve hafiflikleri ona göre tercih edilmektedir. Apartman kapısı modellerinde camlı apartman kapıları, ahşap apartman kapıları, aynalı apartman kapıları gibi birçok modelde tercih edilmektedir.

KULLANIŞLI APARTMAN KAPI ÖZELLİKLERİ         

Ferforje apartman kapılarının diğer en önemli özelliklerinden biri en kullanışlı apartman kapıları ürünler olmasıdır. Kullanışlı ürünlerden kastımız, rahatça kullanabileceğiniz, ergonomik apartman kapı modelleridir. Aldığınıza pişman olmayacağınız sizi her açıdan rahat hissettirecek ürün modelleri ferforje apartman kapıları içinde mevcuttur. Ancak diğer apartman kapı modelleri yani sıradan apartman kapıları size zor zamanlar yaşatabilir ve büyük ihtimalle uzun ömürlü ürünler olmayabilirler. Ancak ferforje apartman kapıları size uzun yıllar boyunca eşlik edecek ve sıkıntı çıkarmayacak ürün modelleridir. Üretiminden montajına ve kullanım sonrasındaki süresine kadar her aşamayı dikkatlice takip edecek olan Köksallar farkıyla bu ürünlerin temizliği de her açıdan oldukça kolay olacaktır. 

 

APARTMAN KAPISI FİYATLARI VE ÜCRETLENDİRME

Ferforje apartman kapısı modelleri, apartman girişlerine ve seçilecek olan modele göre fiyat farklılığı gösteren ürünlerdir. Ayrıca ferforje apartman kapısı fiyatları kullanılan malzemenin türüne ve yoğunluğuna göre de değişiklik gösterecektir. Ferforje apartman kapısı modelleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilmek için lütfen web sitelerimizi ziyaret ediniz veya müşteri temsilcilerimizle iletişime geçiniz. Köksallar farkıyla apartman kapılarına sahip olmak için daha fazla gecikmeyin.

0,