Ferforje Villa Kapısı

Ferforje Villa Kapısı

Ferforje villa kapısı, villa gibi lüks yapılara yerleştirilen kapılara verilen addır. Pek çok farklı kullanım bölgesi olan bu kapılar bahçe kapısı ya da giriş kapısı olarak üretilebilir. Bahçe kapılarının kendi içinde araç yani garaj kapısı ya da yaya kapısı olarak ayrıldığı bu demir doğrama ürünler, hangi bölgeye, hangi amaç doğrultusunda yerleştirileceğine bağlı olarak farklı fiyat aralıklarında ve farklı özelliklerde üretilir.

Modern Ferforje Villa Kapısı

Modern ferforje villa kapısı, dinamik ve yenilikçi çizgiler ile özel tasarımlı ya da standart tasarımlı olarak üretilebilmektedir. Modern bahçe yaya kapısı olarak genellikle ahşap tasarımların öne çıktığı bu kapılar villa giriş kapılarının modern modellerinde sundurmalı ve cam ya da aynalı tasarımları ile karşımıza çıkar.

Klasik Ferforje Villa Kapısı

Klasik ferforje villa kapısı, genellikle altın yansıma ya da varaklarla karşımıza çıkar. Kıvrımlı demir motiflerin kendisine yer bulduğu bu demir döküm ürünler hem estetik görüntüsü ile ev ve bahçe dekorasyonuna katkıda bulunur hem de korunaklı, sağlam, güçlü ve dayanıklı yapısı ile güvenliğinizi sağlar.

İşlemeli Ferforje Villa Kapısı

İşlemeli ferforje villa kapısı, sahip olduğu işlemelerin tarzına göre modern ya da klasik biçimlerde üretilebilir. Titizlik ile üretilmesi gereken bu kapılar özellikle araç giriş ve çıkışını kontrol ederek güvenli bir hayatı mümkün kılan ürünlerde evin genel görüntüsüne büyük ölçüde etki eder. Zira sokak ile villa bahçesini ayıran bu kapılar sokaktan geçen yabancı kişilerin ilk bakışta ev ile ilgili dikkatini çekecek ilk işlevsel yani fonksiyonel üründür.

Sürgülü, raylı, çift ve tek kapılı gibi pek çok kapı çeşidine ev sahipliği yapan bu kapılar ahşap ile birlikte de tasarlanarak daha dinamik ve zengin bir görünüme sahip olabilir.

0,