Villa Kapısı

Villa Kapısı

Villa Kapıları villa, köşk, yalı, malikâne gibi büyük çaplı lüks yapılarda kullanılan kapı modelidir. Çeşit çeşit renk ve modele sahip villa kapıları hem standart tasarım hem de kişiye özel tasarımlar ile karşımıza çıkmaktadır. Evin genel görüntüsü ile uyum yakalayacak cinste olacak villa kapısı ile güvenlik işlevselliğini yerine getirirken villa kapıları görsel anlamda da harika bir bütünlük yakalamaya yarar.

Villa Bahçe Kapısı

Villa bahçe kapıları villa, köşk, yalı ve malikâne gibi büyük ve lüks yapıların bahçe bölümünde tercih edilen kapı türüdür. Pek çok model seçeneği ile her modelinde hayranlık uyandıran bahçe kapıları kendi içinde yaya ve araç için olmak üzere de ikiye ayrılır. İsteğe göre hem yaya hem de araç için tasarlanan kapıların da bulunduğu villa bahçe kapıları ahşap gibi diğer malzemeler ile de bir arada kullanılabilir.

Villa Kapısı Modelleri Nelerdir?

1)      Villa Giriş Kapısı

2)      Villa Yaya Bahçe Kapısı

3)      Villa Araç Bahçe Kapısı (Villa Garaj Kapısı)

4)      Sürgülü Villa Bahçe Kapısı

5)      Raylı Villa Bahçe Kapısı

6)      Otomatik Villa Bahçe Kapısı

7)      Tek Kanatlı Villa Bahçe Kapısı

8)      Çift Kanatlı Villa Bahçe Kapısı

9)      İşlemeli / Motifli Villa Bahçe Kapısı

10)   Sade / Düz Villa Bahçe Kapısı

11)   Yaldızlı Villa Bahçe Kapısı

12)   Tek Renk Villa Bahçe Kapısı

Villa Kapısı Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Unsurlar

Villa kapısı alırken öncelikle kaliteye dikkat edilmesi gerekmektedir. Kalitesiz bir ürün satın aldığınız taktirde zaman içinde soyulup dökülmeler, kabarıp sökülmeler gibi istenmeyen durumlara maruz kalmanız kaçınılmaz olacaktır.

Villa kapısı edinirken daha sonra dikkat etmeniz gereken şey ihtiyaçlarınızdır. Evin ve kendinizin ihtiyaçlarını iyi tahlil ederek aldığınız bir villa kapısı, size her anlamda oldukça fayda sağlayacaktır. Evin konumu, kapıdan beklentileriniz, evin dış yapısı bu ihtiyaçlardan yalnızca bazılarıdır.

0,