Ferforje Villa Kapısı 1

Kapılar; bir eve, işyerine binaların içine girmeye veya binalar içindeki odalar arasında yer değiştirebilmeye olanak sağlayan kanatlardır. Bütün dünya kültürlerinde aynı şekilde kullanılan mimari ögelerdir. Güvenliği ya da gizliliği sağlamak amacıyla kullanılır. Bu yüzden kapılarda ilkel kilit sistemlerinden gelişmiş elektronik güvenlik düzeneklerine kadar pek çok donanım kullanılır. Kapıların ilk olarak Milattan Sonra 4000’ ler de Mısırlılar tarafından kullanılmıştır. Eski Yunan`da 3 metre yüksekliğinde taş kapılara rastlanmıştır. Romalılar uzun yıllar bronz kapılar kullanmışlardır. Günümüzde ise artık kapılar için birçok alternatif mevcuttur. Tercih edeceğiniz tüm çelik, ahşap veya mobilya kapılar fabrikasyon ürünü oluğundan arzu ettiğiniz estetiği sunmak konusunda yetersiz kalacaktır. Tamda bu anda zarif havası, şıklığı ve dayanıklılığı ile Ferforje Villa Kapıları imdadınıza yetişecektir.

VİLLA KAPISI MODELLERİ - İSTANBUL VİLLA KAPISI MODELLERİ - VİLLA KAPILARI- İSTANBUL VİLLA KAPILARI

 

Güvenliğiniz Daima Önceliğimizdir…

Kapılar ev dekorasyonunda da geniş bir yere sahiptir. İç kapılar şıklığın bütünlüğü için önemlidir. Ferforje Villa Kapıları son teknoloji güvenlik sistemine sahiptir, güvenliğiniz daima önceliğimizdir. Bununla birlikte kusursuz görüntüleri ile yuvanızın sıcaklığını yansıtacaktır. Ferforje ürünler tarih boyunca saray, köşk kapılarında kullanılmıştır. Sizde bu şıklığı evinize taşıyabilir, ihtişamlı villalar elde edebilirsiniz.

İstanbul’un eski sokakları neden hep dikkatinizi çeker hiç düşündünüz mü? İnsan daima geçmişi anar, zaman akar dünya değişir ama geçmişe olan özlem değişmez. Çocukluğumuzun sıcaklığına duyulan hasret, horoz şekerin tadı her zaman kalbimizde saklanır. Şehrin sokaklarında sıklıkla karşımıza çıkan ferforjeler sayesinde mazinin zarif havası hala bakidir. Sizde yapılarınıza nostaljik bir esinti verebilir kendi sarayınızı yarayabilirsiniz. Ne de olsa hepimiz kendi evimizin sultanlarıyız…

VİLLA KAPISI MODELLERİ - İSTANBUL VİLLA KAPISI MODELLERİ - VİLLA KAPILARI- İSTANBUL VİLLA KAPILARI

 

Villanıza Değer Katın…

Ferforje Villa Kapılar son derece estetik ürünlerdir, el işçiliği olması nedeniyle kendine özgü bir enerjiye sahiptir. Son teknoloji aksama sahiptir ve imalatında kullanılan malzemelerin tamamı birinci sınıftır dolayısı ile ürününüz de A kalite olacaktır. Köksal Ferforje olarak size birçok renk ve model opsiyonu sunuyoruz. Dilerseniz sizde tasarım sürecine dahil olabilir kapınız için motif kombinasyonu yapabilirsiniz.

VİLLA KAPISI MODELLERİ - İSTANBUL VİLLA KAPISI MODELLERİ - VİLLA KAPILARI- İSTANBUL VİLLA KAPILARI

 

Tamda Villanıza Göre…

Villanızın dış cephesinde kullanılan boya, sıva veya ahşap, taş unsurlara göre kapınızın renk ve modelini seçmeniz halinde bütünlüğü yakalayabileceksiniz. Dilerseniz Ferforje Bina Korkulukları, Demir Sundurmalar, Ferforje Garaj Kapıları ve Demir Ferforje Bahçe Çitleriyle şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. İlk görselde de fark edeceğiniz gibi beyaz duvarlar kullanılan yapıya koyu renk ferforje tercih edilerek klasik bir şıklık kazanılmıştır. Yapı ile uyumu sayesinde ışıl ışıl görünmektedir. Sizde villanıza uygun kapıyı seçebilir bu şıklığın tadını çıkarabilirsiniz.

 VİLLA KAPISI MODELLERİ - İSTANBUL VİLLA KAPISI MODELLERİ - VİLLA KAPILARI- İSTANBUL VİLLA KAPILARI

 

 

Şıklığın Değişmez Adresi…

Hangi modeli seçerseniz seçin Villa Kapınızdan her zaman en üstün performansı alacaksınız. Lider firmamız ve özverili çalışanlarımız sayesinde tecrübemizi siz değerli müşterilerimiz için sonuna kadar konuşturuyoruz. Amacımız daima kalitenin ve şıklığın adresi olmak…

VİLLA KAPISI MODELLERİ - İSTANBUL VİLLA KAPISI MODELLERİ - VİLLA KAPILARI- İSTANBUL VİLLA KAPILARI

 

Bakımı son derece kolaydır. Kuru bir bez ile bile temizlenebilecek kadar rahat ürünlerdir. Dilerseniz dış cephenizle birlikte sahip olduğunuz tüm ferforje ürünleri de renklendirebilirsiniz.

En İyisi İçin Bize Ulaşın…

Villa kapı çeşitleri hakkında bilgi almak için lütfen bizimle irtibata geçin. Firmamız yetkilileri tarafında ücretsiz keşif ve projelendirme hizmeti alabilirsiniz.

 

Yorumlar
Yorum yaz

Benzer Ferforje Modelleri